profil poczta Grupy, Społeczność forum galeria users blogi

informacje-green

leasure-brown

tips-blue

Znajdujesz się w Start arrow Newsy arrow Nowy Katalog Biznesu
29.04.2017.
Nowy Katalog Biznesu Drukuj Email
30.03.2014.

 KATALOG BIZNESU DOSTĘPNY JEST Z GŁÓWNEGO MENU EDINBURGH.PL LUB TUTAJ

Funkcje

  1. Dodaj Ogłoszenie - przekierowany zostaniesz do prostego Formularza umożliwiającego szybkie dodanie nowego wpisu. Wybierz ładne zdjęcia oraz podaj dokładnie adres a Twój Wpis sam się będzie reklamował na liście wpisów oraz na Mapie Polskiego Biznesu.
    1. Poniżej opcji nr 1. jest przycisk Twoje Ogłoszenia gdzie możeszEdytować wcześniej dodane wpisy.
  2. Kategorie w katalogu biznesu - gdy szukasz usługi w odpowiedniej kategorii tabela kategorii lub drzewko ułatwią Tobie odnaleźć to czego szukasz.
  3. Mapa - posłuż się nią gdy szukasz czegoś w swojej okolicy. Mapa agreguje wiele biznesów w jednej ikonce co zwiększa jej czytelność. Ogłoszenia pokazane na mapie uwzględniają wybraną kategorię oraz inne filtry.
  4. Lista ogłoszeń - tak jak Mapa uwzględnia wybraną kategorię oraz inne filtry. Pozwala na sortowanie wg. kolumn. Pokazuje szczegóły ogłoszenie bez konieczności klikania w nie - wystarczy najechać wskaźnikiem nad nazwę firmy.

Wszelkie uwagi na temat Katalogu Biznesu prosimy nadsyłać na email office@edinburgh.com.pl z tytułem 'katalog biznesu - uwagi'.

 

Pozdrawiamy 

Radakcja

 

Zmieniony ( 30.03.2014. )
 
następny artykuł »

Polecamy

Zamek Craigmillar położony jest bardzo blisko centrum Edynburga, zaledwie trzy mile od Princess Street. Na miejscu odnosi się jednak wrażenie, ze jest się daleko od cywilizacji, gdzieś na półdzikiej szkockiej wsi. Położenie wśród parków i pól dodaje uroku tej, i tak atrakcyjnej, ruinie.

Czytaj całość…
 

Partnerzy

 festiwalsmalllogo.jpg  

 

Wyszukiwarka ofert pracy  

 

 

Kontakt

Skype: r.gasiorek
Mail: office@edinburgh.com.pl
Tel.: +44 7927193152


www.Edinburgh.com.pl